Hakkımızda

Sektörü tanımaya 1990’larda işin mutfağından başlayan Ceyhan Dağhan, 27 yıllık sektör tecrübesi ile Ceyhan Yapı’yı 2007 yılında kurmuştur. Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapı malzemelerinin kolay ve hızlı ulaşılabilir olmasını sağlamak adına Ceyhan Yapı; 2.000  m² kapalı, 10.000  m² açık alanı ile ilk konsept mağazasını 2007’de Doğanlar’da açmıştır. Hem nihai tüketiciye hem de profesyonellere hizmet veren Ceyhan Yapı, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümleri ile kısa süre içerisinde sektörün aranan yapı markası haline gelmiştir. Daha fazla kişiye ulaşmak daha fazla ihtiyaca cevap verebilmek adına 1.000  m² depo alanına sahip 250  m²teşhir alanıyla Ceyhan Yapı ikinci konsept mağazasını 2008 yılında Kemalpaşa’da faaliyete geçirmiştir.
Ceyhan Yapı kurulduğu ilk günden itibaren doğru hedef ve stratejilerle daima gelişen, büyüyen ve ekonomiye katkı sağlayan vizyonuyla 2012 yılında 1.000  m² alanı ile İzmir Yenişehir’in en büyük mağazasını açarak, müşterilerini kaliteli ürünlerle buluşturmaya devam etmiştir.
Bünyesinde ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, boyadan hırdavata kadar on binlerce ürün bulunan Ceyhan Yapı, 17.000  m² açık alanı, 1.000  m² kapalı alanı İzmir’in en büyük konsept mağazasını ise bu sene içerisinde Ulucak’ta açacak.

Kolay ve hızlı ulaşılabilen lokasyonlardaki mağazalarında müşterilerine zeminden çatıya kadar birçok ürün hizmeti veren Ceyhan yapı seramik, granit, mozaik, vitrifiye, batarya, banyo dolabı, yapı kimyasalları ve her türlü inşaat malzemeleri tedarik etmektedir.

Ceyhan Yapı sektörün öncü markalarından MCM Seramik, Arte Seramik ve Graniser başta olmak üzere yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle aynı çatı altında müşterilerine sunarak, müşterilerini daima kalite ile buluşturmaktadır.

Aradığınız her şey, uygun fiyata Ceyhan Yapı’da!